úvod - média - komentáře

Pro zákaz invazivních druhů

Zemědělec | 22.4.2014

Země Evropské unie budou své území přísněji chránit před pronikáním nepůvodních a invazivních druhů zvířat a rostlin. Vyplývá to ze směrnice schválené minulý týden europoslanci, která zakazuje dovoz některých druhů zvířat či rostlin do zemí EU. Někteří kritici se obávají, že to může vést k omezování práv na dovoz hojně rozšířených exotických zvířat.

celý článek
 

Eurodotace jsou v tom nevinně

Reakce na reportáž Petra Holuba v MF Dnes | 22. 4. 2014

Reportáž Petra Holuba v MFD ze 17. 4. vyznívá tak, že za to, že se u nás ve velkém zneužívají a rozkrádají eurodotace, nemohou ti, co tak činí nebo tomu přihlížejí, ale právě eurodotace. Již z titulku se čtenář dozvěděl, že dotace zkazily ovzduší v obci Putim, a v první větě se praví, že evropské peníze mohou za desítky skandálů.

celý článek
 

Schváleno. Volání v cizině nebude dražší než doma

Českobudějovický deník | 4.4.2014

Praha, Brusel – Trvalo to bez přestávky skoro deset let. Na jedné straně mobilní operátoři, kteří účtovali vysoké částky za volání ze zahraničí, a proti nim europoslanci, kterým se vybírání vysokých poplatků na jednotném trhu příčilo. Nakonec se zdá, že vyhráli ti druzí.

celý článek
 

Poplatky za roaming mají v EU zmizet od roku 2016

Právo | 20.3.2014

Úplné zrušení poplatků za mezinárodní hovory a další telefonické služby v rámci Evropské unie je na spadnutí.
Záměr v úterý schválil výbor Evropského parlamentu pro průmysl, výzkum a energetiku se sídlem v Bruselu. Takzvaný roaming by se měl stát minulostí od konce roku 2015.

celý článek
 

Poplatkům za roaming zvoní umíráček

Benešovský deník | 19.3.2014

Brusel – Poplatky za volání ze zahraničí, takzvaný roaming, by mohly být v dohledné době minulostí. Výbor pro průmysl, výzkum a energetiku Evropského parlamentu včera schválil jejich zrušení v rámci Evropské unie.

celý článek
 

Výbor v europarlamentu schválil konec poplatků za roaming

novinky.cz | 18.3.2014

Úplné zrušení poplatků za mezinárodní hovory a další telefonické služby v rámci Evropské unie je na spadnutí. Záměr v úterý schválil Výbor Evropského parlamentu pro průmysl, výzkum a energetiku se sídlem v Bruselu. Poplatky za roaming se v rámci EU mají stát minulostí od konce roku 2015.

celý článek
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 1 z 66
GALERIE
Evropský parlament | EPP